Restauracja

Posiadamy trzy odrębne sale, w których organizujemy imprezy rodzinne, towarzyskie i okolicznościowe:

Każda z sal posiada klimatyzację, oddzielne wejście, parking dla gości oraz plac zabaw.

Serwujemy potrawy tradycyjnej kuchni śląskiej oraz dania nowoczesne.

Nasz przykładowy zestaw potraw:

Menu weselne 2020

Sala Pałacowa

Sala Pałacowa

Sala Pałacowa jest największą z oferowanych przez nas sal. Jest to pomieszczenie w stylu retro o rozmiarach 19 na 16 metrów. Możemy w niej ugościć nawet do 200 osób. Cechą charakterystyczną sali jest wielki ręcznie malowany obraz na suficie, wspaniałe żyrandole oraz antresola. Sala posiada mozaikowy parkiet oraz kominek, który po rozpaleniu zapewnia domową i sielską atmosferę. Drewniane stoły przekryte są bieżnikami w kolorze dopasowanym do wystroju sali. Na życzenie obrusy ecru. Z sali bezpośrednie wyjście na taras i palarnię.

Jak każda z naszych sal, Sala Pałacowa posiada klimatyzację, oddzielne wejście, parking dla gości oraz plac zabaw.

Sala Biesiadna

Sala Biesiadna

Spośród naszych sal, Biesiadna jest średnią co do wielkości. Możemy w niej ugościć nawet do 140 osób. Sala jest urządzona w nowoczesny sposób, jej cechą charakterystyczną są przestronne okna, granitowa posadzka oraz antresola z wyjściem na taras i widokiem na ogród.

Sala Biesiadna, tak jak pozostałe nasze sale, posiada klimatyzację, oddzielne wejście, parking dla gości oraz plac zabaw. Z Sali bezpośrednie wyjście na ogród.

Sala Kominkowa

Sala Kominkowa

Sala Kominkowa to najmniejsza z naszych sal. Może pomieścić do 50 osób i jest idealna dla bardziej kameralnych imprez rodzinnych lub biznesowych. Centralnym elementem sali jest oczywiście duży kominek. Może także stanowić część uzupełniającą dla większych imprez organizowanych w Sali Biesiadnej.

Sala Kominkowa, tak jak pozostałe nasze sale, posiada klimatyzację, oddzielne wejście, parking dla gości, plac zabaw oraz bezpośrednie wyjście na ogród.